שגיב פלייסיגר

אמינות ומקצועיות

אחת הבעיות הקשות בעולם השירותים לבית כיום היא אמינות ומקצועיות, כאשר בעת תקלה אין שום דרך לדעת האם הטכנאי שהזמנתם יתן לכם את המענה המתאים והמקצועי ביותר, במחיר הטוב ביותר. כאשר יש למשל תקלה במערכת החשמל הביתית, מזמינים חשמלאי אשר קיבלתם עליו המלצות, בתקווה שהוא יספק לכם מענה מהיר ובמחיר הוגן.

אך לא תמיד זהו המצב, וישנם מקרים רבים של חוסר אמינות בתחום זה, כאשר נותני שירותים רבים מנצלים את חוסר הידע של הלקוח בתחום על מנת לגבות ממנו תשלום לא הגון על תיקון תקלה קטנה. שגיב פלייסיגר זיהה את הבעייתיות הקיימת בתחום, והחליט שהוא לוקח צעד לשיפור השירות הניתן ללקוחות בתחום השירותים לבית.

שגיב פלייסיגר מנהל יחד עם שותפיו את סופר אלקטריק, חברה אשר מאפשרת למנויים ליהנות משקט ונוחות בכל הקשור לתפעול ואחזקת משק הבית. החברה מספקת מענה מקצועי ומהיר בעזרת צוות המורכב מאנשי מקצוע מובילים בכל התחומים, ממחשוב ועד הדברה וחשמל. כך שהלקוחות המנויים בעת תקלה יכולים לפנות לחברה והיא תספק להם מענה בתחומים רבים, ותחסוך מהם את הצורך בחיפוש אחר אנשי מקצוע אמינים בכל פעם שיש תקלה בבית.  

בניהול החברה, שגיב פלייסיגר מוביל את החברה למצוינות בתחום השירותים לבית, תוך דגש רב על שירות אדיב, מקצועי ואמין לכל לקוחות החברה. החברה חוללה מהפך של ממש בתחום השירותים לבית, ומאפשרת ללקוחות עולם שלם של שירותים תחת קורת גג אחת.

סגירת תפריט