שגיב פלייסיגר

מנהלה של חברת סופר אלקטריק

שגיב פלייסיגר הוא מנהלה של חברת סופר אלקטריק, חברה אשר מספקת מגוון שירותים לבית ומשווקת את "מגן לבית" – חבילות שונות אשר מספקות באופן שוטף שירותים שונים לבית. החברה מספקת ללקוחות מנויים רבים שירותי תיקון למגוון רחב של תקלות אפשריות בבית, מתקלות במערכת החשמל ועד תקלות אינסטלציה.

בנוסף, החברה מספקת מענה רחב למגוון צרכים של כל משק בית, משירותי הדברה מקצועיים ועד מנעולנים טכנאים למוצרי חשמל. החברה אף מספקת שירותים של טכנאי מחשב מומחים אשר זמינים לפיתרון כל תקלה ובעיה אשר תיתכן במערכת המחשבים הביתית.

מדובר בשירותים ברמה גבוהה, אשר נותנים מענה יעיל ומקצועי על ידי אנשי מקצוע מומחים ומובילים בתחומם עם ניסיון וידע של שנים רבות. אנשי המקצוע הם אינם חיצוניים לחברה, כלומר לא מדובר בשירותי תיווך אלא בשירותים הניתנים על ידי צוות החברה המקצועי. כתוצאה מכך, החברה אחראית ושולטת באופן מלא על טיב השירות כולו, כך שאין צורך להתנהל מול גורמים שונים אלא מול החברה בלבד.

הגישה לאנשי המקצוע היא מהירה ונוחה, באמצעות מגוון דרכים נוחות ויעילות – דרך אפליקציה ייחודית, דרך אתר החברה, בטלפון, בווטס אפ ועוד. כך שבכל מצב, גם אם יש תקלה אשר לא מאפשרת לכם ליצור קשר באמצעות רשת האינטרנט, יש לרשותכם דרכים נוספות לפנות לקבלת שירות מהיר.

לחברה קיימים לקוחות רבים אשר נהנים משירות מקצועי, יעיל ומהיר 24 שעות ביממה בכל ימות השנה. שגיב פלייסיגר מנהל את החברה באופן המקצועי ביותר ומוודא כי החברה תעמוד בכל הסטנדרטים ותעניק שירות מעולה לכל לקוחותיה.

סגירת תפריט