שגיב פלייסיגר

תקלה בטלפון

תקלה בטלפון היא לעתים רבות עניין פשוט, אשר טכנאי סלולר מומחה יכול לתקן בכמה רגעים. אך כיום, תקלה במכשיר הסלולר מצריכה מאיתנו לגשת לחברת הסלולר או למעבדת סלולר, להפקיד את המכשיר יקר הערך שלנו למספר שעות או יותר, ולקוות כי אכן התקלה תסודר. שגיב פלייסיגר יחד עם שותפיו דרור רחמים ואסף לביא, הבינו את עומק הבעיה וחתרו למציאת הפיתרון הנוח ביותר למשתמשי הסלולר.

חברתם סופר אלקטריק אשר מנוהלת על ידי שגיב פלייסיגר מספקת ללקוחותיה שירות יעיל ואמין בפיתרון תקלות בבית, הכוללות גם תקלות במכשיר הסלולרי של בני הבית. לא תיאלצו יותר לגשת למעבדה ולהיפרד מהמכשיר שלכם לשעות רבות מבלי לדעת מה יעלה בגורלו, ותוכלו פשוט להזמין טכנאי סלולר מקצועי שיגיע אליכם עד הבית.

במידת הצורך, תוכלו לקבל מענה טלפוני מנציגי החברה אשר יסייעו לכם טלפונית בפיתרון הבעיה במכשיר הסלולר שלכם, מבלי שתיאלצו להזמין טכנאי לביתכם. כך תוכלו גם לחסוך כסף, וגם את זמנכם היקר, אשר יתבזבז פי כמה וכמה ללא השירות הנוח של חברת סופר אלקטריק בניהולו של שגיב פלייסיגר ושותפיו.

שגיב פלייסיגר מנהל את החברה באופן המקצועי ביותר, ומוודא שכל נציגי החברה מספקים ללקוחות שירות אדיב ומהיר. ניסיונו הרב של שגיב פלייסיגר בתחום הניהול והשירות מאפשר לו לקחת את החברה לרמות הגבוהות ביותר בתחום השירותים לבית, ולספק ללקוחות את המענה המהיר והמסור ביותר. עם 350 עובדים אשר מספקים שירות מקצועי ומהיר, החברה מצליחה לתת מענה מתאים ויעיל לכל הלקוחות.

סגירת תפריט